Teşvikiye Mah. Teşvikiye Cad. No:16 Kat:2
Saç Gürleştirme

Hepimiz elbette gür ve parlak saçlara sahip olmak istiyoruz .Bununla birlikte, erkeklerin %45’i yaşlanma ve genetik nedenlerden dolayı ciddi saç problemlerinden muzdariptir. Kadınların ise %30-40 ‘ı hayatları boyunca farklı seviyede saç problemleri yaşarlar.

Saç dökülmesini yavaşlatmak ve durdurmak ,ince ,cılız olanların da güçlendirilmesi ,gürleştirilmesi, daha canlı, parlak hale gelmesini sağlamak bu tedavinin amacıdır.

Kök hücre ve büyüme faktörleri ile 2007 yılından beri, birçok estetik uygulamalarda olumlu sonuçlarını gördüğüm regenerativ bir tedavi olup saç tedavilerinde de önemli katkıları olduğunu bilimsel pek çok yayın sayesinde bilmekteyiz.

 

Uzman Ekibimize Hemen Ulaşın 

0532 322 19 18

 

YÖNTEM :

  1. Eksik olanların tespiti ve yerine konulması ( Vitamin,Mineral,Endokrin)
  2. Otolog Ozonize edilmiş CGF +CD34 Kök Hücre + PRP plazma enjeksiyonları :  Hastanın kendi kanından alınmış olan 2 tüp kan ,laboratuar işlemlerinden geçerek CGF +CD34 Kök hücreleri ve PRP elde edilir.Bu özelleşmiş plazma mikro enjeksiyonlarla saçlı deri içine verilir. Lokal anestezik kremler sayesinde ağrı neredeyse yoktur.

Ozonize plazmalı CGF ve kök hücreler, saç köklerinde başta mikro dolaşım ve oksijenizasyonu ve dermal papilla üzerindeki olumlu sinyal etkileri ile saçların dökülmesini durdurup mevcutların daha canlı ve güçlü olmasını sağlar.Bu tedaviler sayesinde daha önceden saçlara dokunulduğunda bile saç diplerinde olan ağrı,hassasiyet de geçer.

Doktorunuz gerektiğinde laboratuvar testleri isteyebilir.Bu sonuçların ışığında, tedavi seçeneği netleşir.Sadece vitamin veya minerallerin sağlanması çoğu zaman yeterli olmayacaktır.Büyüme faktörleri ve kök hücre desteği saç kökleri için de çok önemlidir

Süre: CGF+ CD34 Kök Hücre + PRP Plazmanın hazırlanması ve işlem 1 saat sürer

İşlem Sonrası: Günlük hayatınıza ertesi gün devam edebilirsiniz .Saçlarınız da işlemden sonraki sabah yıkanır

Dr. Yavuz Tunç, MD