Teşvikiye Mah. Teşvikiye Cad. No:16 Kat:2

saç ekimi fiyatları

Oldukça basit bir işlem olan saç ekimi fiyatları son dönemde artmıştır. Ülkemizde kelleşme problemi yaşayan bir çok insanın derdine çare olabilmeyi başarmıştır. Saç ekimleri eskiye nazaran son dönemlerde çok daha fazla tercih edilmektedir. Bunun en önemli nedeni ise olumsuz etkenler veya artan hava kirliliğinden dolayı saç kökleri çok fazla etkilenmektedir. Ve bu da zaman içinde kökün güçsüzleşip saçın dökülmesine neden olur. Saç ekimi fiyatları genel olarak ekilecek olan saçın miktarına göre değişkenlik göstermektedir.

 

Uzman Ekibimize Hemen Ulaşın 

0532 322 19 18

Saç Ekimi Cerrahisi

Saç ekimi ve buna benzer cerrahi işlemler sık olarak günümüzde tercih edilmektedir. Zaman içinde oluşan veya doğuştan olan saç eksikliği özgüven bakımından bizleri olumsuz etkileyen etkenlerden biridir.Bu nedenle kalıcı bir çözüm için bu tür şikayetleri olan insanlar genel olarak saç ekimi yaptırmaktadırlar. Saç ekimi yapılması uzun sürse de aslında çok basit bir işlemdir. Gerekli tüm kontroller yapılmaktadır. Bu kontrollerden en kapsamlı ve kesinlikle yapılması gereken kontrollerden bir tanesi saç ekimi yaptıracak olan kişinin ciddi herhangi bir rahatsızlığının olup olmadığıdır. Bu hastalıklar arasına kalp rahatsızlığı anksiyete ve benzeri hastalıklar vardır. Bunun dışında hamile kadınlar da saç ekimi yaptıramazlar. Bunun dışın da ki herkes kolaylıkla saç ekimi yaptırabilmektedir.

Saç Ekimi Fiyatları Nasıl Belirlenir ?

Saç ekimi fiyatları belirleme konusunda birdan fazla faktör etkilidir. Bu faktörlerden ilki genel olarak saç ekilecek kısmın büyüklüğüdür. Buna bağlı olarak ekilecek saç miktarı belirlenerek çalışmalara başlanır. Diğer husus ise saç ekiminde kullanılacak malzemeler ve makinalardır. Böylelikle saç ekimi gerçekleştirilir. Saç ekimi için seçilen merkezlerin kaliteli ve bu iş üzerinde belli bir kaliteye ulaşmış olması gereklidir. Aksi takdirde yapılan işlemler kalıcı olmayacağı gibi aynı zamanda da sağlıksız olacaktır. Bu sebep dolayısıyla hizmetini alacağınız yerin kalitesini ve temizliğine emin olmanız gereklidir. Medisima olarak profesyonel kadromuz ve kaliteli malzemelerimiz ile saç ekimi ve benzeri işlemleri gerçekleştirmekteyiz.

Detaylı bilgi için ilgili numaralarımızdan bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi çekebilir :dudak dolgusu fiyatları

Saç ekimi istanbul
Saç ekimi fiyatları İstanbul Merkezi Medisima Klinik