Teşvikiye Mah. Teşvikiye Cad. No:16 Kat:2

saç ekimi fiyatları

Saç ekimi özellikle günümüzde oldukça sık tercih edilen sistemlerden bir tanesi olmaya başlamıştır. Bunun en büyük sebeplerinden bir tanesi ise günümüzdeki güzellik/yakışıklılık algısıdır. Bu algıya göre erkeklerde gür saç, kadınlarda minik burun ve benzeri benzetmeler yapılıyorken bir çok insan saç ekimi için merkezlerimize gelmektedir. Haliyle internet üzerinden saç ekimi fiyatları konusunda araştırmalar da cevaplarına ulaşmak için yapılmaktadır. Tabii ki herkes istediği görünüme ulaşmak isteyebilir ve ulaşabilir de. Fakat Medisima olarak her zaman savunduğumuz en önemli husus şudur; ” Unutmayın ki doğallık, güzellikten de güzeldir.”

 

Uzman Ekibimize Hemen Ulaşın 

0532 322 19 18

SAÇ EKİMİ NEDİR?

Saç ekimi fiyatları hakkında bilgi vermeden önce saç ekimi nedir? Önce buna bakalım. Saç ekimi, hastanın belirli yerlerinden kıl alınarak istenilen bölgeye eklenmesine verilen isimdir. Günümüzde bir çok insan saç ekimi yaptırmaktadır. Genel olarak saç ekimi yaptıracak kişiler saçları sık olarak dökülen ve buna bağlı olarak süreç sonunda saçsız kalan kişilerdir.

SAÇ EKİMİ NASIL YAPILIR?

Saç ekimi fiyatları hakkında bilgi vermeden önce değinmemiz gereken bir diğer nokta ise bu işlemin nasıl yapıldığı, yapıldıktan sonra ne kadar sürede iyileştiği, ne kadar acı verdiği ve benzeri sorular da sıkça sorulan sorular arasındadır. Öncelikle saç ekimi yaptırmak büyük bir sorun teşkil etmemektedir. Oldukça kolay bir işlem olan saç ekimi öncesinde saç ekimi yaptıracak hastanın öncelikle bazı muayeneleri yapılır.

Saç ekimi yapılacak alanın saç ekimine uygunluğu ve benzeri gibi bir çok muayene ve sağlık raporu gerekmektedir. Hastanın saç ekimi işlemine uygun olup olmadığı belli olduktan sonra ise işlemlere başlanır. Saç ekimi yapıldıktan sonra hasta ertesi gün kolaylıkla sosyal yaşamına geri dönebilir. Saç ekimi sonrasında saç çıkma süreci 1-3 ay arasıdır.

SAÇ EKİMİ FİYATLARI

Saç ekimi fiyatları için belirli bir fiyat vermek doğru değildir. Bunun için hastanın deri biçimi, genetik yapısı ve benzeri durumlar araştırılır çünkü buna bağlı olarak kaç adet kıl örneği alınacağı belirlenir. Daha sonrasında ise fiyat belirlemesi yapılır. Fakat aşağı yukarı bir fiyat vermemiz gerekirse 5.000 TL ile 10.000 TL arasında değişebilmektedir.

İnceleyebilirsiniz  :https://medisima.com/cene-ucu-dolgusu/