Özellikle son dönemlerde saç ektirme ve gürleştirme işlemleri bir çok insan tarafından sık olarak tercih edilmekte olan cerrahi bir işlem olarak sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Zaman içinde veya doğuştan olan saç yoksunluğu çoğu kişiyi günlük yaşam içinde olumsuz etkileyip kişi için özgüven sorunu yaratmaktadır. İşte tam da bu nokta da saç gürleştirme işlemleri kişilerin yardımına koşan kesin ve en etkili yöntemdir. Eğer sizlerde derinizde saçların azaldığına veya dökülmesinden dolayı şikayet ediyor iseniz kalitesi belirli bir düzeye ulaşmış olan saç ekim merkezlerinden yardım alabilirsiniz .

Saç ekimi yaptırmadan saçlarımı çoğaltabilir miyim?

Bu ve buna benzer inanış ve görüşler geçmişten günümüze ulaşmayı başarmıştır. Fakat saç konusunda saç ekimi dışında kesin olarak derinizde saç çıkaracak bir uygulama veya bitkisel bir ürün yoktur. Söylenen işlemlerin uygulanması saçın sadece beslenmesine yardımcı olur. Yani saç ekimi yaptırmadan derinizde saç çıkarmanıza imkan yoktur dememiz yanlış bir itam olmayacaktır. Saç ekimi saç kaybına kesin bir çözüm olarak karşımıza sıklıkla çıkmaktadır. Bu neden isteyen kişiler tarafından saç ekimi veya saç gürleştirme işlemleri gereklidir.

Kaç seanstan sonra gür saçlara kavuşurum?

İlk olarak en çok sorulan sorulardan biri de yukarıda belirttiğimiz gibidir. Saç ekim işlemleri kişinin derisine ve gelişim hızına göre değişkenlik gösterdiğinden dolayı gür saçlara kaç seanstan sonra ulaşacağınıza saç deriniz karar verir. Fakat tabi ki bizler ilk olarak derinizde bir ön izleme yaparak az çok bir seans tahmini yapabiliyoruz. Bu durum sonrasında ise müşterilerimiz ile net bir karara varıyoruz. Fakat saç ekim işlemi için tercih etmiş olduğunuz estetik merkezinin kalite bakımından belirli bir düzeyde olması olması oldukça önemli bir konudur. Medisima ekibi olarak müşterilerimize her zaman en doğru hizmeti sunmaktayız. Detaylı bilgi soru ve görüşleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.