Saç ekimi özellikle son dönemde ülkemizde de oldukça fazla tercih edilen bir işlemdir. Genetiğe bağlı, doğuştan veya başka faktörlerden dolayı saç dökülmeleri bazı insanlarda çok sık görülmektedir. Buna bağlı olarak saçlarda azalma, kelleşme ve benzeri sorunlar da beraberinde gelmektedir. Bunun için bazı çözümler olsa da en etkili yöntem saç ekimi olarak görülmektedir. Saç ekimi vücudun başka kısımlarından saç kökü alınarak yapılan bir işlemdir.

Saç Ekimi Fiyatları İstanbul

Oldukça basit bir işlem olan saç ekimi ülkemizde kelleşme problemi yaşayan bir çok insanın derdine çare olabilmeyi başarmıştır. Kliniğimiz saç ekimi hususunda da oldukça profesyonel ve deneyimlidir. Daha bir çok alanda da kaliteyi esas alarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

Saç ekimi fiyatları genel olarak kişinin yapısal özeliklerine göre değişkenlik gösterebilir. Deri yapısı, kıl köklerinin uzunluğu, kalınlığı ve daha bir çok faktör saç ekimi fiyatları konusunda belirleyici unsurlardandır. Özellikle kılları kalın olan kişilerde işlem daha yoğun sürecektir. Bunların hepsi gerekli muayene ve testler sonucu ortaya çıkan verilerdir. Bu nedenle saç ekimi fiyatları konusunda kapsamlı bir bilgi veremiyoruz. Deriniz için en uygun ve en sağlıklı şekilde istediğiniz görünüme kavuşmanın anahtarı Medisima olarak hizmetinizde olmaktan gurur duyarız… Bizimle iletişime geçmek ve muayene için randevu almak için ilgili telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz