Kadınların son yıllarda olmazsa olmaz uygulamalarından biri olan lazer epilasyon, ülkemizde son 30 yıldır çok rağbet görmekte ve genellikle memnun kalınan bir uygulama olmaya devam etmektedir. Lazer epilasyon Şişli, bu hizmeti en kaliteli şekilde icra eden işletmelerden biridir. Özellikle de genç ve orta yaşlı kadınların tercihi olan lazer epilasyon ile istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmak mümkündür.

Uzun süre pürüzsüzlük sağlayan lazer epilasyon, vakit kaybını önlemekte ve bu doğrultuda işinizi kolaylaştırmaktadır. Tüyleri kökünden alıp, daha uzun sürede ortaya çıkmalarını sağlamaktadır. Ağdanın yanı sıra birkaç seanstan sonra tüylerinizi ortadan kaldırma ihtimali çok yüksek olan bir işlemdir.

Lazer epilasyon uzman kişilerce yapılmalıdır. Bunun nedeni, büyük bir işlem olduğundan dolayı en ufak bir dikkatsizlikte olumsuz sonuçlar ortaya çıkabilmektedir. Lazer epilasyon Şişli, bu konuda uzman personeli ile hizmet vermekte, müşterilerin olumlu geri dönüşleri ile kalite standartlarını da gün geçtikçe arttırmaktadır.

İstanbul’da birçok yerde uygulanan lazer epilasyon, uzman kişilerce uygulandığında verimli sonuçlar vermektedir. Lazer epilasyon Taksim de bünyesinde bulundurduğu uzman kişilerle, kaliteli hizmet verme doğrultusunda ilerlemektedir.

LAZER EPİLASYON ŞİŞLİ ‘DE NASIL UYGULANIR?

İstenmeyen tüylerin lazer enerjisi kullanılarak sağlıklı ve kısa sürede yok edilmesini sağlayan lazer epilasyon şişli, lazerin tüy köklerine düz bir ışık demeti olarak gönderilmesi ile uygulanıyor. Tül kökünü tahrip edip yeniden ortaya çıkma ihtimalini en aza indiriyor. Vücut bölesinde a ayda bir 4-6 seans uygulanırken, yüz bölgesinde ayda bir kez 6-12 seans uygulanmaktadır.

Lazer epilasyon sırasında oluşabilecek yanıklardan korunmak için kaliteli lazer epilasyon salonlarını tercih etmeniz ve lazer epilasyon sırasında kullanılan koruyucu ekipmanı ihmal etmemeniz gerekmektedir. Bunun yanı sıra lazer epilasyon sonrası oluşabilecek yanık veya izlere karşı uzun süre güneş ışığına maruz kalmamanız gerekmektedir.

Kullanacağınız güneş kremi ve benzeri UV ışınlarının size olan etkisini en aza indirecek ekipmanlar ile vücudunuzda oluşabilecek lekeleri engelleyebilirsiniz. Lazer epilasyon Şişli ile vücudunuz için en doğru kararı almış olacak aynı zamanda da istenmeyen tüylerden kurtulmak adına bir adım atmış olacaksınız.

Tıklayınız: Saç Ekimi Kliniği

lazer epilasyon şişli
lazer epilasyon şişli