Lazer Epilasyon Nedir ?

Lazer epilasyon, ülkemizde ve dünyada en sık yapılan işlemlerden bir tanesidir. Lazer epilasyon nişantaşı merkezimizde bu hizmeti en kaliteli biçimde alabileceksiniz. Genel tanımı istenmeyen tüylerin lazer ışınlarıyla tamamen yok edilmesidir. Beyaz kıllarda lazer epilasyon genelde hiç etki göstermemektedir. İnce kıllarda ise başarı yüzdesi oldukça düşüktür. Bu nedenle her tüy çeşidinde değişim göstermektedir. Lazer epilasyon nişantaşı merkezimiz sizlere bir telefon kadar yakındır.

Lazer Epilasyon Nişantaşı’nda Hizmette !

Lazer epilasyon nişantaşı adı altında firmamız, yıllanmış tecrübeleri ile siz müşterilerimize en memnun kalacağınız şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Aşırı tüylenme sorunundan kurtulmak için hem kadınlar hem erkekler çeşitli yöntemlere başvurmuş ve genel olarak kesin bir sonuç alamamışlardır. Ağda, traş ve bazı bitkisel, kimyasal ürünler ile tüylenme sorunlarından kurtulmak sadece geçicidir. Kalıcı bir şekilde önlemenin yolu ise bilindiği gibi lazer epilasyondur.

Kişiden kişiye göre uygulama süreci değişen lazer epilasyon belirli seanslar ile yapılmaktadır. Kişinin metabolik özellikleri, hormonel özellikleri, yaş ve benzeri gibi nitelikler tüylerin yapısında doğrudan etkili olduğu için bu nitelikler dikkate alınarak tedavi süreci belirlenir.

Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır ?

Lazer epilasyon yukarıda belirttiğimiz üzere seanslar ile yapılan bir tedavidir. Seansların ve epilasyonun temel amacı vücuttaki istenmeyen tüylerin oluşumunu zamanla yavaşlatmak ve durdurmaktır. Genel olarak üç aşamadan oluşur. Başlanmadan önce lazer epilasyon yapılacak olan alan oldukça steril bir şekilde temizlenir. Bu dikkate alınması gereken mühim bir noktadır. Daha sonra bölgedeki kıllar kısaltılır. Gerekli jeller sürüldükten sonra ise lazer işlemine başlanır. Lazer epilasyon nişantaşı merkezimiz haftanın her günü hizmetinizdedir. Verilen enerji deriden geçerek tüy folikülündeki pigmentler tarafından emilerek, tüy foliküllerinin etkisini yitirmesine sebep olur. Yapılacağı bölgeye göre süre değişkenlik gösterebilir. Yapılan işlemden biraz zaman sonra ise tüyler kendiliğinden dökülür.

Lazer Epilason Ne Kadar Güvenlidir ?

Lazer epilasyon nişantaşı merkezimizde yaptıracağınız epilasyon, daha etkili ve kısa sürede sonuç almak adına en güvenli işlemlerden birisidir. Doğru bir şekilde uygun dozda yapıldığında hiçbir güvensizlik durumu ile karşı karşıya kalmanız söz konusu değildir. Kurumumuz FDA onaylı cihazlarıyla hizmetinizdedir.

Lazer Epilasyonun Riskleri Var Mıdır ?

Herhangi ciddi bir rahatsızlığınız yoksa hiçbir risk bulunmamaktadır. Lazer epilasyon nişantaşı merkezimizde lazer epilasyon yaptırmadan önce gerekli sağlık belgeleriniz kurumumuz tarafından istenmektedir. Riske sebebiyet verebilecek rahatsızlıklar şunlardır;

  • Hamilelik durumu.
  • Sarah hastalığı.
  • Kalp pili mevcut olan kişiler.
  • Ayva tüye sahip veya tüyleri beyaz, ince olan insanlarda lazer epilasyon sakıncalı bir durumdur.

Lazer epilasyon nişantaşı merkezimizde uzman arkadaşlarımız sizlere yardımcı olmak için hizmetinizde olacaklar. Sizlere bir telefon kadar yakınız 🙂

Lazer epilasyon fiyatları için lütfen önceden bilgi alınız.