Lazer epilasyon oldukça fazla tercih edilen işlemlerden bir tanesidir. İstenmeyen tüylerden kurtulmanın en etkili yollarından bir tanesidir. Günümüzde insanlar tarafından istenmeyen tüylerden kurtulmak için bir çok yöntem denense de o yöntemler çoğu zaman etkili olamamıştır ya da geçici bir etki sağlamışlardır. Bu nedenle geliştirilen en bilindik yöntemlerden bir tanesi olan lazer epilasyon, oldukça fazla tercih edilmektedir. Özellikle kadınlar tarafından tercih edilir. Kolay ve acısız bir şekilde istenmeyen tüyleri yok etmek için kullanılır.

İSTANBUL’DA LAZER EPİLASYON MERKEZLERİ

İstanbul’da bir çok lazer epilasyon merkezi mevcuttur. Hatta ülkemizde en fazla lazer epilasyon merkezine sahip olan ilimiz İstanbul’dur. Bunun nedeni ise İstanbul’un epey gelişmiş bir metropol olmasıdır. Genel olarak en gelişmiş malzeme ve materyallere sahip olduğu için İstanbul’da oldukça fazla lazer epilasyon işlemini yapan vardır. Özellikle lazer epilasyon Nişantaşı semtimizde oldukça yaygındır.

KİMLER LAZER EPİLASYON YAPTIRABİLİR?

Elbette lazer epilasyon yaptırmak için belirli şartlara uygun olmak gerekir. Bu şartlar basit şartlar olsalar da lazer epilasyon yaptıramamanıza sebeptir. Öncelikle hamile kadınların lazer epilasyon yaptırmamaları gerekmektedir. Bunun yanı sıra herhangi bir kalp rahatsızlığı olan kişilerin de kesinlikle lazer epilasyon yaptırmamaları gerekmektedir.