Yüz gerdirme işlemeleri özellik ile son dönemlerde kadınlar tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir. Bunun en belirgin nedenlerinden biri ise özellikle yeni çağlarda güzellik anlayışının oldukça farklı yerlere getirilmiş olmasından dolayı kaynaklanır. Bunun yanı sıra kadınlar da zaman içinde yüz çizgileri üzerinde belirli çizgi ve sarkmalar oluşmaktadır. Ve bu ise kişilerde psikolojik olarak olumsuz etkilere yol açmaktadır. Bu neden dolasıyla HIFU yüz gerdirme kişiler tarafından oldukça fazla tercih edilir.

HIFU yüz gerdirme sağlığa zararlı mıdır?

Hayır, kesinlikle yüz gerdirmenin kişilerin sağlığı üzerinde olumsuz bir etkiye yol açtığını görmedik. Tam tersine kişiler üzerinde oldukça olumlu sonuçlara ev sahipliği yapmaktadır. Psikolojik olarak yüz gerdirmenin oldukça olumlu yönleri vardır. Kaybedilmiş olan özgüvenin geri gelmesi adına yüz gerdirme oldukça fazla tercih edilmektedir. Fakat tabi ki HIFU yüz gerdirme işlemlerini tercih ederken dikkat etmeniz gereken oldukça fazla konu vardır. Bu konulara uygun ilerlemeniz sizler ve sağlığınız bakımından oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra yüz gerdirme işlemlerini tercih ederken hizmet alacağınız estetik merkezinin kalite bakımında yüksek olması sağlığınız bakımından büyük önem taşır. Medisima estetik merkezi olarak müşterilerimize her zaman en doğru hizmeti vermek için çalışmalarımızı son hız devam ettiriyoruz.

Yüz gerdirme geçici bir işlem midir?

Yüz gerdirme geçici bir işlem değildir. Tam tersine kalıcılığı sayesinde yaptıranların çoğu bu durumdan oldukça memnun kalmıştır. Fakat yaptırdığınız işlem neye dair olursa olsun kalıcılığı yüz şeklinize ve bakım tarzınıza göre değişir. Kimi hastalarda bu uzun yıllar sürerken kimilerinde eksik bakım ve yanlış tercihler sonucunda ne yazık kısa bir süre içerisinde olumsuz bir şekilde ilerleyebilir. İşte tam da bu neden ile yüz gerdirme işlemlerinden sonra kaliteli ve düzenli bakım oldukça önemli olan konulardan sadece biridir. Ve bunların yanı sıra tercih edilmiş olan estetik merkezi de bu konuda büyük bir rol alır. Detaylı bilgi, soru ve görüşleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.