Dudak dolgusu özellikle son dönemlerde kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilmekte olan dolgu çeşitlerinden sadece biridir. Doğuştan veya sonradan oluşan dudakta yamukluk, ince deri veya küçük dudaklar ne yazık ki moralimizi kötü etkilemekte olan etkenlerdendir. İşte tam da bu neden ile dudak dolgusu nerede ise kaybetmiş olduğunuz öz güveninizin yerine gelmesine ve kendinize çok daha fazla güvenmenize yardımcı olacaktır. Aynı zaman da dolgu işlemleri isteğe göre ayarlanabilir ve tamamı ile kişinin istekleri doğrultusunda ilerlenir.

Dudak dolgusu zararlı mıdır?

Hayır dudak dolgusu zararlı değildir. Kulaktan doğma söylentilere inanmamanızı tavsiye ederiz. Fakat tabi ki zarar oranı tercih etmiş olduğunuz estetisyenin kalite düzeyine göre değişen bir faktördür. Bu neden ile hizmetini alacağınız estetik merkezinin belli bir düzeyde profesyonelliğe ulaşmış olması sağlık bakımından sizlere oldukça fazla yardımcı olacaktır. Bizler medisima estetik merkezi olarak müşterilerimizi her zaman güler yüzle ve istenilen sonuçlar ile uğurlamaktayız. Bunların yanı sıra eklemek istediğimiz bir diğer konu dudak dolgusu işlemi sırasında canınızın çok fazla yanıp yanmayacağı hemen hemen birçok kadın tarafından merak edilmektedir. Dudak dolgunuz için tercih etmiş olduğunuz estetik merkezi bu konuda büyük rol almaktadır. Profesyonel olarak yapılan estetik işlemleri her zaman çok daha acısız ve zahmetsiz olmaktadır.

Dudak dolguları zaman içinde eski formunu yitirir mi?

Aslına bakılırsa bu konu da tercih etmiş olduğunuz estetik merkezi ile alakadır. Yanlış bir seçim yapmak hem sağlık bakımından hem de maddi konudan sizleri olumsuz etkileyebilen etkenler arasındadır. Medisima estetik merkezi olarak müşterilerimize en uygun seçimleri yapmaktayız. Hijyenik ve her daim temiz bulunmakta olan merkezimiz adına her hangi bir işlem sonrası bir süre uygulanması gereken konulara uygun hareket edilmesi ile dudak dolgunuz her zaman sağlıklı bir şekilde sizler ile kalacaktır. Detaylı bilgi soru ve görüşleriniz için lütfen bizim ile iletişime geçiniz.