Botoks merkezi İstanbul

Botoks, özellikle son dönemlerde bir çok kişinin ilgi odağı durumundadır. Günümüz teknolojisi sayesinde bu ve buna benzer cerrahi işlemler oldukça kolay işlemler eşliğinde halledilebilir. Botoks konusunda özellikle kadınların yaptırmadan önce veya sonra kafasında oldukça fazla soru oluşuyor. Bunlardan bir kaçını sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Botoks işlemi zararlı mıdır?

İlk olarak botoks sandığınız üzere acılı ve çok derin, kalıcı zararları olan işlemler arasında kesinlik ile yer almaz. Hele ki durmadan gelişen teknolojiden yararlanan bir estetisyenin elinde iseniz bu durum çok daha aşağılara inecektir. Eski dönemlere nazaran botoks işlemleri çok çok daha kolay işlemler eşliğinde yapılır. Fakat botoks yaptırmak isteyen her biriye ne yazık ki yeterli izinler çıkmayabiliyor. Eğer botoksu yaptırmayacak bireylerin özelliklerini sayacak olursak hamile ve emziren annelerden başlamamız yanlış olmayacaktır.

Botoks işlemleri kaç kere tekrarlanabilir?

Bu kişinin tercih ve taleplerine göre değişen bir etken olsa da genel bir bilgi vermek adına yılda bir kez tekrarlanabilir olduğunu belirtebiliriz. Özellikle günümüzde güzellik anlayışının değişmesiyle birlikte botoks ve buna benzer estetik türleri kadınlar tarafından oldukça sık tercih edilmektedir. Gençliğin ve güzelliğin bir numaralı yardımcısı botoks işlemleri dememiz mümkündür. Fakat botoks tercihinde bulunurken dikkat etmeniz gereken en önemli konulardan biri kalite bakımından belirli bir düzeye ulaşmış olan estetik merkezlerinde işlem yaptırmanız oldukça önemli bir konudur. Detaylı bilgi soru ve görüşleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.