Teşvikiye Mah. Teşvikiye Cad. No:16 Kat:2

leke - dövme silme

LEKE TEDAVİLERİ

Teknik : Lutronic Spectra Laser , Ozon ,Ozonize PRP-CGF , LLLED Işıkterapi

Uygulama : Hollywood Peel , 1064nm Laser Tonning , 532nm Çil tedavisi

LEKE Tedavisi : Öncelikle Lekeyi yapan lezyonun ne olduğunu ve olası derinliğini teşhis ederiz . Tehlikeli olabilecek benlerin üzerine asla atış yapılmayacağından mutlaka sağlığınızı ciddiye almanızı ve konusuna hakim olan bir hekim dışında kimseye cildinizi bu tip laser işlemlerine mazur bırakmamanızı salık veririz.

 

Uzman Ekibimize Hemen Ulaşın 

0532 322 19 18

 

Cildimizin en üst tabakasında olan lekeler olan güneş lekeleri,ihtiyarlık lekeleri,çiller,yüzeyel tip melazmaların tedavi planı farklı, daha derinde olan lekelerin tedavi planı da farklı olacaktır.

Hollywood Peel(R) yöntemiyle güneş lekeleri,yaşlılık lekeleri,çiller,yüzeyel tip melazmaların tedavi edilebildiğinden bahsetmiştik..

Daha derin lekelerde ise başarıyı arttırmak için Spectra Laser Tonning yanında  melanositleri büyüten damarsal yapıyı da dizginlemek gerekeceğinden İntra dermik Ozon, Ozonize PRP , Ozonize CGF desteğini ve LLLED ışık terapilerini mutlaka devreye sokuyoruz .

Uygulama Sıklığı : 

Vakanın durumuna göre haftada 1′ den  4 – 8 seans uygulanır .

İşlem Sonrası : Çil ve Ben çıkarma işlemi hariç diğer tüm leke tedavisi işlemlerin sonunda işinize ve sosyal hayatınıza devam edebilirsi,niz hatta daha da işiltılı olarak .

Cilt tazeleştiği için ,güneşten korumak ve lekelerin tekrarından korumak için Normal /Kapatıcılı 30 SPF güneş koruyucu krem sürmek kafidir.

 

DÖVME SİLME : 

Teknik : Lutronic Spectra Laser

Uygulama : Dövmelerin renk tipine ve derinliklerine göre ayarlanabilen Spectra lazer başlıkları ve çeşitleriyle işlemler gerçekleştiriyoruz..İşlem esnasında lezyonda anında bir beyazlaşma gerçekleşir,bir kaç dakika içinde bu beyazlaşma yerini dövmenin rengine bırakır fakat aslında dövme lekesi bu esnada lazer ışıkları tarafından tuzla buz edilmiştir yani mikro parçalara ayrılmıştır ki böylece vücudun temizlikçi hücreleri (fagositler) tarafından yutulabilir kücüklüğe gelmiştir ve günler içinde bu renk parçaları içerden atılmaya başlar.

Uygulama Sıklığı : Beş haftada bir den ortalama 3 – 6 seans

Uygulama Sonrası : Pansuman  Antibiyotikli pomad ve sargı yapılır