Teşvikiye Mah. Teşvikiye Cad. No:16 Kat:2

lazer epilasyon faydaları

Lazer epilasyon özellikler yaz aylarında kadınların oldukça sık tercih ettikleri bir yöntemdir. Vücudumuzda doğuştan var olan tüyler, kimi zaman bizlere sorun çıkarabilmektedirler. Bu nedenle vücudumuzdaki tüylerin görünmemesi için bazı yöntemler ile onları yok ederiz. Bu yöntemler her zaman için iyi sonuç çıkarmamaktadır. Bu nedenle oldukça pratik bir çözüm olan lazer epilasyon faydaları hakkında konuşacağız. Öncelikle lazer epilasyon, seanslar ile gerçekleşen bir uygulamadır. Bölge bölge vücuttaki tüyler yok edilmektedir. Peki lazer epilasyon nedir, faydaları nelerdir? Yazımızın devamında bahsedeceğiz.

 

Uzman Ekibimize Hemen Ulaşın 

0532 322 19 18

LAZER EPİLASYON NEDİR?

Lazer epilasyon çeşitli makine ve malzemeler kullanılarak vücuttaki tüylerin yok edilmesidir. Günümüzde oldukça sık bir biçimde de uygulanmaktadır. Genel olarak tüylerimizi almak için kullandığımız yöntemler jilet, tüy dökücü, ağda gibi yöntemlerdir. fakat bu yöntemler geçici yöntemlerdir. Ve çoğu zaman bu ürünler vücutta tahrişe yol açabilmektedir. Fakat lazer epilasyon ile kıl kökleri yakılarak tüylerinize veda edebilirsiniz. Lazer epilasyon faydaları oldukça fazladır. Yukarıda bahsettiğimiz ürünler dolayısıyla vücudunuz tahriş olabilir. Bunun yanı sıra jilet ve tüy dökücü gibi ürünler vücudunuzda daha fazla tüy çıkmasına sebep olmaktadır.

Lazer epilasyon profesyonel makineler ile gerçekleştirilir. Öncelikle lazer epilasyon yaptıracak olan kişi nereye yaptıracağını seçtikten sonra lazer epilasyona uygun olup olmadığı teste edilebilir. Misal, tüyleri sarı olan kişilere lazer epilasyon işlemi uygulanmamaktadır. bu nedenle dikkat edilmesi gerekmektedir. Testler yapıldıktan sonra belirlenen noktaların kapsayacağı süre belirlenir ve seanslara bölünerek lazer epilasyon işlemine başlanır. Hamile, kalp rahatsızlığı ve benzeri hastalığı olan kişiler lazer epilasyon yaptıramazlar.

Lazer epilasyon fiyatları

Lazer epilasyon fiyatları kişinin yaptırmak istediği bölgelere göre değişmektedir. Örnek olarak kol bölgesi ile bikini bölgesinin fiyatı aynı değildir. Bunun yanı sıra kullanılan malzeme ve kullanılacak olan makineler dolayısıyla da fiyat değişikliği yapılabilir. Genel olarak bir epilasyon işlemi ortalama 2.000-5.000 tl arasında değişebilmektedir. Fakat yine de her bütçeye uygun lazer  epilasyon işlemi gerçekleştirilebilir. Lazer epilasyon faydaları oldukça fazladır.

Siz de lazer epilasyon yaptırmak istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz!

İnceleyebilirsiniz : https://medisima.com/jawline-fiyat/