Teşvikiye Mah. Teşvikiye Cad. No:16 Kat:2

jawlıne çene dolgusu nedir?

JawlIne fİyat, jawline nedir ?

Yüzde en çok dikkat çeken bölgelerden bir tanesi de çenedir. Çenenin yüz ile uyumlu olmadığı durumlarda farklı bir görünüm oluşabilmektedir. Yüzün güzel ve dengeli görünmesi, güçlü bir çene hattının meydana gelmesi ve estetik olarak güzel bir yüze sahip olmak için siz de jawline fiyat araştırması yapıyor olabilirsiniz. Peki çenede yaygın olarak görülen bozukluklar nelerdir, bunları inceleyelim;

  • Yüzle uyumsuz boyun şekli
  • Kırışan boyun derisi
  • Çene altı bölgesinde kırışan bir deri
  • Büyük çene
  • Zayıf çene
  • Çene hattı çizginin belirgin olmaması
  • Çene ucunda gamze görüntülü çukurlar

Güçlü bir çene yapısına sahip olmak için jawline çene dolgusu fiyat çeşitli kriterlere göre değişmektedir.

Jawline Çene Dolgusu Fİyatları Etkili Olan Faktörler

Her hastanın çene yapısı farklılık göstermektedir. Bunun için uygulanacak olan dolgu miktarları da yine değişiklik göstermekte. Jawline fiyat noktasında tek bir fiyat belirtmek de doğru olmayacaktır. Çenedeki bozukluğun türü, hastanın tıbbi öyküsü, hastanın durumu, dolgunun kalıcı ya da geçici olması gibi sebeplere bağlı olarak jawline çene dolgusu fiyat değişmektedir. Herhangi bir kliniğe gittiğinizde ücretsiz bir ön muayene süreci sunulacaktır. Kliniğimizde bizler de hastalarımızı ön muayene etmemizin ardından çene hattını inceliyor ve var olan kusurların giderilmesi noktasında bir tedavi planı hazırlıyoruz. Bu plan doğrultusunda dolgu için kullanılacak olan malzeme miktarı dahi fiyatlar üzerinde etkili olmaktadır.

Jawline Çene Dolgusu Fiyatları Pahalı Mı?

Jawline çene dolgusu fiyat pek çok kritere göre değişiklik gösteriyor. Piyasada farklı baremler uygulanıyor olsa da klinik olarak bizler hastalarımıza uygun fiyatlar sunuyoruz. jawline fiyat noktasında hastalarımızı yormadan pek çok avantajı da beraberinde getiriyoruz. Anestezi ve cerrahi bir işlem olmadan hastalarımız diledikleri görünüme kavuşuyor. Kısa bir işlem olduğu için hastalarımızın vaktini almıyoruz. Yüzde güzel ve estetik bir görünüm olmakla birlikte simetrik bozukluklar da oltadan kaldırılıyor. Yüz ile uyumlu bir çene inşa edilirken çene hattı belirginleştiği için daha genç bir görünüm sağlanıyor. Kliniğimiz ile irtibata geçerek fiyat bilgisi alabilir ve sizler de mükemmel bir çene hattına sahip olabilirsiniz.

jawline çene dolgusu  dolgu enjeksiyonları genelde yüz bölgesindeki cilt kırışıklıkları ya da çukurlukları doldurmak için kullanılan estetik cerrahi bir yöntemdir. Jawline fiyatları ise kliniğimizde uygun baremlerde tutulmaktadır. Yüzdeki hacim eksiklerini eksikliklerine dolgunlaştırmak gidermek için de uygulanır. Jawline dolgusu derinin altına enjekte edildiğinde dolgu enjeksiyonu bu alın dolgunlaştırmak yükseltebilir fakat dolgu enjeksiyonları zamanla deriden kullanılan ürünün kalitesine göre de değişkenlik göstererek deriden gider ve kısa bir zaman içinde kaybolur.

 

Uzman Ekibimize Hemen Ulaşın 

0532 322 19 18

Bunların yanı sıra jawline dolgusu kişilerde özgüven bakımından büyük yararlar sağlamaktadır. Kişiler kendilerini çok daha güzel hissetmek adına çene dolgusuna başvurabilir. Jawline fiyat bakımından uygun seviyelerdedir. Kullanımın yani sıra yapım aşamasında da acı en az konumdadır . Kişiler genel olarak iğneden ve kandan korktuğu için bu bu cerrahi işlemleri hep arka plana atsana aslında jawline dolgusu diğer estetik işlemlere göre çok daha acısız ve kolaydır.

Jawline Çene dolgusu nasıl yapılır?

Jawline çene dolgusu yapılırken çene dolgusunda bulunan enjeksiyon tekniklerden faydalanır. Dolgu enjeksiyonunda kullanılan çeşitli dolgu maddesi bulunmaktadır. Bu çeşitler arasında hidrolik asit sığır kolajeni yağ hücreleri insan yapımı yağlardan da oldukça fazla kullanılır. Fakat dikkat edilmesi gereken en önemli konu Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış dolgu malzemelerinin kullanmasıdır çene dolgusu için anestezi gerekmemektedir. Ancak hasta tarafından talep edilirse anestezi ile cildiniz oluşturulabilir çene dolgusu dolgu malzemesi cildin altına küçük aracı ile yerleştirilerek kendinizin sıkılaşmasına yardımcı olur.

Jawline çene dolgusu Yaklaşık 15 dakika sürer. Eğer Sizler de güçlü bir çene yapısı ve şekli istiyor iseniz güçlü ve belirgin bir çene hattına sahip olmak için jawline dolgusunu tercih edebilirsiniz. Yukarıda da belirtildiği üzere jawline dolgusunda anestezi altında işlem ve hizmet almanız mümkün konumdadır. Doğru bir tedavi planı ile belirgin bir şey sağlanabilir yapısal özelliklerini belirgin bir şekilde keskinleştirilir yüzünüzün  konturleri önemli ölçüde geliştirilebilir durumdadır.

Jawline dolgusu avantajları

Jawline dolgusu fiyatları  kliniğimizde uygun seviyelerdedir. Bunun sayesinde istediğiniz dolguda çene yapısına sahip olabilmeniz mümkündür. Tek dikkat etmeniz gereken kalite bakımından güvenmiş olduğunuz estetik merkezlerinden alacağınız hizmet olacaktır. Bundan dolayı jawline çene dolgusu yaptırırken mutlaka ama mutlaka uzmanlarla çalışmanız çok önemlidir. Çene dolgusu da tıpkı diğer tüm dolgular gibi üst düzey bir uzmanlık gerektirmektedir. Jawline fiyatları veya çene dolgusu fiyatları özellikle İstanbul başta olmak üzere pek çok kentte ve yurtdışında belli baremlerdedir.

Çene dolgusu işlemlerinde çekinmeyeden bizi arayabilirisiniz. Detaylı bilgi soru ve görüşleriniz için uzman ekip arkadaşlarımız sizlere bir telefon kadar yakınlar 🙂

 

İlginizi çekebilir : Botoks fiyatları

 

"<yoastmark

İlginizi çekebilir : Dudak Dolgusu