Teşvikiye Mah. Teşvikiye Cad. No:16 Kat:2

istanbul'da saç ekim merkezleri

Saç ekimi yaptırmak isteyen çoğu kişin en temel motivasyonu sağlıklı ve gür saçlara sahip olmaktır. Bu amaç uğruna bir çok insan saç uzatmak için bir çok yöntem denemektedir. Fakat belirtmek isteriz ki saç ekimi dışında ki hiçbir yöntem saçın gür bir şekilde çıkmasına sebep olmaz. Eğer saçlarınızı gür ve sağlıklı görmek istiyor iseniz mutlaka saç ekimi işlemeni uygulatmanız gerekir.  Saç eksikliği sorunu yaşayan bir çok insan ne yazık ki aynaya baktıklarında gördükleri görüntüden hiç memnun değillerdir. Bu ise özgüven kaybına ve strese sebebiyet verebilmektedir. Araştırmalara ve tecrübelerimize dayanarak söylüyoruz ki kişiler saç ekimi işlemini gerçekleştirdikten sonra hayatlarının geri kalanını çok daha özgüvenli ve rahat geçirmektedirler.

Uzman Ekibimize Hemen Ulaşın 

0532 322 19 18

 

Saç ekimi sonrası görünüm doğallaşır!

Saç ekimi sonrası sağlıklı ve gür saçların dış görünüşümüz ne kadar etkileyeceğini bir düşünün. Eski görüntünüzden hiçbir şekilde eser kalmayacak tamamı ile doğal görünüşünüz ile kaybetmiş olduğunuz özgüven katıyla yerine gelecek. Kendimizi daha genç daha çekici ve daha da gösterişli hissederiz. Bu değişim ile birlikte dökülen saçlarımızın azalttığı özgüvenimiz yerine gelir. Özgüvenimizin artmasının etkisini ise günlük hayatımızda kolaylıkla fark edebiliriz.

Saç ekiminin bir zararı olur mu?

Hayır kesinlikle. Zaten işlem öncesi kişide gerekli tetkik ve kontroller detaylı bir tarama ile yapılmaktadır. Fakat bu etkenin yerden yere değişme potansiyeli vardır. Bu neden ile tercih etmiş olduğunun saç ekimi merkezinin bu düzeyde belirli bir kaliteye ulaşmış olması gereklidir. Saç ektirmek isteyen hasatlara ilk olarak özel bir planlama yapılır, ekilmesi gereken saç miktarı belirlenir. Donör bölgedeki saç köklerinin kalitesi kontrol edilir. Ve operasyonlar kafada hiçbir şekilde soru işareti bırakmayacak şekilde gerçekleşir. İstanbul’da saç ekim merkezleri oldukça fazla sayıdadır. Bu işe yıllarını veren profesyonel çalışma ekibimiz ile sizlere her zaman en doğru hizmeti sunmaktayız. Aynı zaman da saç ekimi işlemi uygulanırken hasta kesinlikle acı çekmez. Saç ekimi yapılacak bölgeye lokal anestezi uygulanır. Ve işlemler yapılırken hasta herhangi bir rahatsızlık hissetmez. Bu ve bunun gibi detaylı görüş , sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçiniz.