Teşvikiye Mah. Teşvikiye Cad. No:16 Kat:2

istanbul Botoks merkezleri

Düzenlenen dolgu botoks kampanyaları ile İstanbul botoks merkezleri uygun fiyatlar ile hizmet vermektedir. İstanbul ilinde ve ülkemizin hemen hemen her ilinde botoks merkezleri bulunmaktadır. Geçmiş yıllarda botoks uygulaması zengin ve ünlü kişiler tarafından yaptırılırken, artık halk arasında da kabul gören bir uygulama olmuştur. Yüzünüzde var olan çizgilerden ve kırışıklıklarınızdan muzdaripseniz merkez araştırması yaparak kolayca bu çizgilerden kurtulursunuz.

 

Uzman Ekibimize Hemen Ulaşın 

0532 322 19 18

 

Estetik işlemlerinin bir kısmı ameliyat gerektirse de botoks işlemi için herhangi bir kesik ya da ameliyata gerek duyulmaz. İstanbul botoks merkezi tarafından yapılan işlemlerde ameliyat izi olmayacağı için hastaların iyileşme süreci diye bir durum da söz konusu değildir. Tedavinin yapılmasının ardından kişiler günlük yaşamlarına devam edebilir. Ayrıca uygulama yapılırken herhangi bir acı hissedilmez.

İstanbul Botoks Merkezleri Medisima Kalitesi

İstanbul botoks merkezleri tarafından yapılan botoks işlemi enjekte bir tedavidir. Botulinum adı verilen toksin madde seyreltildikten sonra nöromusküler dokuya enjekte edilmektedir. Acı hissedilmemesi için botoks tedavisinin yapılacağı alana anestezi etkisi olan bir krem sürülerek lokal anestezi yapılmaktadır. Madde, çok ince iğne uçları yardımı ile doku altlarına enjekte edilmektedir. Toksin ise etkisini 24 saat ile 72 saat arasında göstermektedir. Ancak bünyeye göre bazı durumlarda sürenin uzadığı da görülebilmektedir.

İstanbul botoks merkezi tarafından yapılan botoks işlemleri estetik amaçlı olsa da tıbbi amaçlı olduğu da görülebilmektedir. Migren, aşırı terleme, şaşılık, boyun ve omuzda meydana gelen kas spazmlarının giderilmesi amacı ile de botoks yapıldığı görülmektedir. İstanbul botoks merkezileri tarafından yapılan uygulamalar bakanlık tarafından gerekli izinlerin alınması sonucu yapılmaktadır. Etken maddenin yanlış kullanımı sebebi ile solunum yetmezliği ve hatta ölümler dahi görülebilir. Bu sebeple güven arz etmeyen botoks merkezlerinden uzak durmak gerekecektir.

İstanbul botoks merkezleri tarafından yapılan işlemlerde botoks fiyat listesi de merak edilmektedir. Fiyatlar botoks yapılacak alana, estetik merkezine ve uygulayıcı doktorun profesyonelliğine göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıca botoks işlemi ve daha sonra yapılacak olan muayenelerin seans sayısına göre de fiyatlar değişecektir. Ayrıca kırışık ve çizgilerinden rahatsız olanların botoks işlemini periyodik olarak yaptırmaları da yararlı olacaktır.

İlginizi çekebilir : Dudak Dolgusu

"<yoastmark