Teşvikiye Mah. Teşvikiye Cad. No:16 Kat:2
Hollywood Peel

Bir insanla ilk tanıştığınızda dikkatinizi çeken yüzüdür. Ağız, yanaklar, göz rengi, saç gibi öne çıkan çok fazla bölüm olmakla birlikte bunların tamamı yüzün güzelliğine hizmet etmektedir. İnsanların yüzünde altın oran adı verilen bir oranlama bulunur.

Şayet kişinin yüzü altın orana sahipse bu durumda üçgen bir yanak alanı yüzde ilk dikkat çeken bölüm olacaktır. Bu sayede yüz daha çekici ve estetik görünmektedir. Kara konturlu bir yüze sahip olanlar ve yüzünde aşırı derecede yağ bulunanlar hollywood yanağı ile mükemmel yanaklara ve daha orantılı bir yüze kavuşabilmektedir. Yanak hacmi yanak estetiği ile daha mükemmel bir forma kavuşacak, yağ perdeleri çıkarılacak ve elmacık kemikleri daha belirgin bir hal alırken çene de daha küçük görünecektir.

Yanak Estetiği Planlaması ve Tedavi Süreci

Yanak estetiği adı verilen yöntem plastik cerrahinin hızla ilerlemesinden nasiplenmiştir. Özellikle çıkıntılı elmacık kemikleri altında bir gölgeyi herkes ister. İster doğal isterseniz de sonradan edinilmiş olsun bu gölge yüzün daha güzel görünmesine yardımcı olacaktır.

 • Yanaklara ters üçgen şekli vermek için oluşturulan yanak estetiği yaklaşık olarak 30 dakika sürmektedir. İşlem lokal anestezi altında yapılmaktadır.
 • Dışarıda herhangi bir iz oluşumu olmadan tedavi tamamlanır ve yağ yastığı ciltten uzaklaştırılır.
 • Hasta aynı gün içinde taburcu edilir.
 • Hastanın 3-4 gün süresince diyet yapması ve ağır gargarası kullanması önerilir.
 • Dikiş çıkarma gibi bir sorun olmayıp bu tekniğe ek olarak yüz ve çene liposuctonu da yapabilir.

Hollywood Yanak FİYATLARI ve Uygulaması

Hollywood yanağı gibi bir yanağa sahip olmak herkesin hayalidir. Anestezi altında sedasyon ile yapılan bu tedavi geleneksel yöntemlerde ağız içinde yapılmaktadır ve dışta herhangi bir yara bulunmamaktadır. Dıştan yağ pedlerinin alınması sebebi ile düzleşme meydana gelir.

Hollywood yanağı gibi bir yanağa sahip olmak için kişilere göre uygulanacak olan prosedürler farklılık arz etmektedir. Herkesin elmacık kemiği çıkıntısı, yanak ve cilt yapısı farklı olduğundan dolayı hastalara uygun olacak şekilde bir tedavi planı hazırlanmaktadır. İşlem sonrası hastaların sosyal hayatlarına dönmesinde ise herhangi bir engel bulunmuyor.

Hollywood Yanağı  ile birkaç öğle arasında ayrılacak 30 dakika ile cildinizi

 • Matlıktan,
 • Renk düzensizliklerinden
 • Güneş ya da yaşlılık lekelerinden
 • Yüzeyel melazmalardan
 • Geniş gözeneklerden
 • Artmış yağ salgı fazlalığından
 • Aktif akne ve akneye meyilli olmaktan kurtarabilirsiniz
 • Yüzünüzde kızarma ,kabuklanma olmayacağı için işlemden hemen sonra işinize ,sosyal hayatınıza rahatlıkla dönebilirsiniz
 • Bu tedavi protokolü ile işlemden hemen sonra daha ışıltılı bir halde hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz..

 

Uzman Ekibimize Hemen Ulaşın 

0532 322 19 18

 

Metod : Hollywood Laser Peel ® , Hollywood Peel ® + LLLED Laser Antiaging Işık bakımı

Teknik : Lutronic Spectra laser

Uygulama Sıklığı  :  Haftada 1 den 3 – 4 seans

Uygulama :

Cilde, Lutronik Laserin özel karbon solüsyonu sürülür. Q-Switched NdYAG Spectra  lazerin özel dalga boyları uygulandığında Foto akustik etki ve biostimülasyon sağlanır. Bu sayede cildi aşırı yağlandıran aşırı büyümüş yağ bezlerinin normal boyutlara gelmesi sağlanır ,aynı anda akne mikropları lazer etkisiyle ortadan kaldırılır. Ciltte aşırı şişmanlamış yağ bezleri ve bu sebeple genişlemiş gözenekler normal boyut ve fonksiyonlarına gelince cilt rahatlar. Akne mikrobunun barınacağı bu şişman yağ bezeleri normal sınırlara gelince aktif akneler de ortadan kalkar.

Lekeler üzerinde ise uygun dalga boyu ve enerji ile pigmentleri mikroparçalara ayırır, bu mikro parçalar da cildimizde bulunan temizlik hücreleri olan fagositlerce ortadan kaldırılır.Böylece cilt ışıltısına ,pürüzsüzlüğüne,doğal florası ve hijyenine kavuşur.

Tıklayınız: Ameliyatsız yüz germe