Teşvikiye Mah. Teşvikiye Cad. No:16 Kat:2
Dudak Dolgusu Fiyatları

Bugün konumuz ağırlıklı olarak dudak dolgusu fiyatlarıDudak dolgusu İstanbul ‘da, özellikle son dönemlerde oldukça fazla tercih edilen bir estetik operasyondur. Genelde biraz daha geriye baktığımızda dudak dolgusu ve benzeri estetik uygulamaları biraz daha ileri yaştaki insanların tercih ettiği bir uygulamaydı. Fakat artık güzellik algısının değişmesi, sosyal medya kullanımının yaygınlaşması ve benzeri bir çok hususa bağlı olarak dudak dolgusu, çene estetiği, burun estetiği ve benzeri birçok estetik müdahalenin ortalama yaşı 18’den başlamaktadır. Gelişen teknoloji ile daha de gelişen estetik dünyası artık daha kaliteli medikal ürünler ve makineler ile çalışarak daha verimli sonuçları almanızı sağlıyor.

 

Uzman Ekibimize Hemen Ulaşın 

0532 322 19 18

 

Bu nedenle estetik eskiye oranla her geçen gün daha da kolay bir hale gelmeye devam ediyor. Fakat estetik yaptıracağınız estetik merkezinin kalite bakımından belirli bir düzeyde olması oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra estetiğin de belirli bir ölçüsü olmalıdır. Fazla estetik fazla güzellik anlayışı günümüzde fazla olsa da bu durum aslına bakılırsa böyle değildir.

Bu yazımızda bahsedeceğimiz estetik uygulama ise dudak dolgusu ve dudak dolgusu fiyatları hakkında küçük bilgilendirme diyebiliriz.

DUDAK DOLGUSU MERKEZİ İSTANBUL

Dudakları ince olan insanların yaptırmış olduğu bir uygulama olan dudak dolgusu gerekli maddelerin iğne yardımı ile dudak içerisine enjekte edilmesidir. Dudakları normalin üstünde inceliğe sahip olan insanlar bu uygulamayı en fazla tercih eden insanlardır.

Dudak dolgusu İstanbul ‘da, zamanla hafifleyebilen ve eriyebilen maddeler ile yapıldığından kalıcı bir dudak dolgusu işlemi için ekstra daha fazla uğraş ve daha fazla maliyet gerekebilir. Bunda dolayı dudak dolgusu fiyatları konusunu dikkatli araştırmak ve fiyat ve kalite karşılaştırması yapmak gereklidir. Genel olarak geçici dolgular ortalama 10 ay ve 1 yıla kadar kalıcı olabilmektedir. Kişinin hangisini yaptıracağı ise tamamen tercihe bağlıdır. Dudak dolgusu özellikle son dönemlerde kadınlar tarafından sık olarak tercih edilmektedir. Teknolojinin sınırsız gelişimi sayesinde günümüzde güzellik anlayışı çok daha farklı konumlardadır ve bu neden ile de bir çok kadın bu doğrultuda ilerlemektedir.

İSTANBUL’DA DUDAK DOLGUSU

Dudak dolgusu İstanbul bazında baktığımızda oldukça yaygın tercih edilen bir işlemdir ve İstanbul’da birçok estetik merkezi ve klinik bulunmaktadır. Adından sıkça bahsettiren ve önde gelen estetik merkezlerinden bir tanesi olan Medisima, uzun yıllardır hizmet vermektedir. Esas aldığımız ilk husus daima doğallıktır. Unutmayın ki doğallık, güzellikten de güzeldir…

DUDAK DOLGUSU FİYATLARI İSTANBUL

Dudak dolgusu İstanbul ‘da genel olarak klinikten kliniğe ve estetik merkezinden estetik merkezine göre sık olarak değişebilmektedir. Her firmanın çalışma politikası farklı olduğundan fiyatlar sık olarak değişebilir. Fiyatların değişmesini etkileyen bir diğer husus ise dudak dolgusu çeşididir. Fakat eğer uzun ömürlü kullanım kaliteli görünüm ve rahatlık talep ediyor iseniz tecrübe konusunda diğer estetik merkezlerine oranla iyi durumda olan merkezlerden alacağınız hizmet sağlığınız açısından çok daha olumlu olacaktır. Güncel dudak dolgusu fiyatları için 0532 322 19 18 whatsapp telefonumuzdan bilgi alabilirsiniz.

Tıklayınız : Botoks Fiyatları