Teşvikiye Mah. Teşvikiye Cad. No:16 Kat:2

dudak dolgusu avantajları

Dudak dolgusu avantajları sanılanın aksine psikolojik anlamda oldukça yüksektir. Genel olarak kabul edilen güzellik algısında hemen hemen ideal dudaklar dolgun dudaklardır. Yapı ve genetik olarak dudakları dolgun değil de ince olan kadınlar kendilerine bu durumu çoğu zaman sorun yapmakta ve daha kalın daha dolgun dudaklar elde etmek istemektedirler.

Eğer bu istekleri olmazsa kendilerini sosyal hayattan da kolaylıkla soyutlayabilirler. Çünkü güzellik algısı bir hastalıktır. Her ne kadar hastalarımızda doğallıktan yana olduğumuzu söylesek de istekler doğrultusunda fazla aşırıya kaçmadan hastalarımızın istediği şekilde fakat doğallığı tam anlamıyla bozmadan çeşitli dudak dolgusu çalışmaları yaparız.

Genel olarak estetik anlamda bakıldığında ince dudakların özellikle günümüz moda ve güzellik algısına bakıldığında estetik görüntüyü bozduğu düşünülmektedir.

 

Uzman Ekibimize Hemen Ulaşın 

0532 322 19 18

 

DOĞAL DUDAK DOLGUSU

Doğal dudak dolgusu kişinin isteğine bağlı olarak tam anlamıyla yüz doğallığını bozmadan yapılan bir dudak dolgusu çeşididir. Genel olarak tam dudak dolgusunda hastanın dudağının her tarafı dolgunlaştırılır. Fakat doğal dudak dolgusunda yalnızca sorun teşkil eden ve küçük bir dokunuş ile sorunun ortadan kalkacağı düşünülen bölgeye yapılır.

Günümüzde çoğu kadın dudak dolgusu yaptırmaktadır. Fakat genelde dudağa enjekte edilen maddelerin oldukça zararlı olduğu ve dudağın genel yapısını bozacağı düşünülse de dudağa enjekte edilen maddeler FDA onaylı maddelerdir ve herhangi bir zarar ile karşı karşıya kalma oranı çok düşüktür.

Hatta dudağa nem dahi sağlar. Bu da dudak dolgusu konusunda avantaj olarak adlandırabileceğimiz bir durumdur. için özellik ile başka bir madde eklemesi dışında yağ enjekte edilmesi seçeneği de mevcuttur. Vücudun herhangi bir yerinden ağ alınarak gerekli maddeler ile zenginleştirildikten sonra dudağa enjekte edilir. Bunun sonucunda sadece vücuttaki yağ yerini değiştirmiş olur. Bu da oldukça tercih edilen durumlardan bir tanesidir.

İlginizi çekebilir : https://medisima.com/lazer-epilasyon-fiyatlari/