Teşvikiye Mah. Teşvikiye Cad. No:16 Kat:2

Cilt Gençleştirme

 

Cildimiz sürekli olarak dış ortama maruz kalır. Yaş ve çevresel sebeplerden dolayı deforme olur. Kuruluğun yanında kırışıklık sorunları da yüzün ve vücudun çeşitli bölgelerinde baş gösterir. Ancak son yıllarda yaygın olarak kullanılan cilt gençleştirme tedavileri ile mükemmel bir cilde kavuşmak mümkün. Dolgu uygulamalarından kırışıklık tedavilerine kadar pek çok tedavi yöntemi ile tüm yaşlanma belirtileri ortadan kaldırılmaktadır. Geçen yıllar ciltte ne yazık ki pek çok iz bırakır. Kırışıklık, sarkma, çökme ve çizgi gibi durumlar sebebi ile cilt parlaklığını kaybetmeye başlar. Renk düzensizlikleri ve oluşan yorgun görüntü cilt gençleştirme tedavileri ile ortadan kalkıyor. Gelişen teknoloji aynı zamanda kozmetik tıbba da yansımış ve pek çok yöntem ile yaşlanma  ile savaşmak mümkün olmaktadır.

Uyguladığımız Cilt Gençleştirme Tedavileri

Yüzde genç bir yapı oluşturmak, kırışıklıkları yok etmek, cildin parlak ve genç görünmesini sağlamak ve aynı zamanda cilde hacim vermek amacı ile kullanılabilecek pek çok cilt gençleştirme tedavisi bulunmaktadır. Son 15 yıl bu noktada incelendiğinde farklı enerji kaynaklarından da yararlanıldığı görülmektedir.

  • Botoks
  • Yüz ve dudak dolgusu
  • Ulthera ameliyatsız yüz germe
  • Fraksiyonel C02 Lazer
  • Medikal cilt bakımı
  • Göz altı ışık dolgusu
  • Altın iğne radyofrekans

gibi cilt gençleştirme teknikleri kullanıyoruz.  Cilt problemleri ve kırışıklıklara karşı gelişen yenilikçi yaklaşımlar sayesinde mükemmel bir cilde kavuşabilirsiniz.

Cilt Gençleştirme Fiyatları

Cilt gençleştirme olarak ifade edilen yukarıda bahsettiğimiz tedavi yöntemleri cilt bakımı ile karıştırılmamalıdır. Güzel ve canlı bir cilde sahip olmak için cilt bakımı bir rutin haline gelmelidir. Kremler ve serumlar sadece cildin üst yüzeyine etki ederken bu tedavi yöntemleri ile amaç cildin alt katmanlarına ulaşmaktır. Özellikle botoks uygulamalarında kalite her geçen gün altmakla birlikte botoks enjeksiyonlarına kombine edilecek olan lazer sistemleri de çizgi ve kırışıklıklara karşı etkili bir mekanizmadır. Kliniğimizde sizlere cilt gençleştirme noktasında uygun fiyatlar sunuyoruz.

Tedavi için uygulanacak olan seansa, tedaviye ek farklı yöntemlerin kullanılıp kullanılmayacağına bağlı olarak fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Ön muayene olmak için hemen randevu alabilir ve sizler de hayal ettiğiniz cildinize kavuşabilirsiniz.

 

Uzman Ekibimize Hemen Ulaşın 

0532 322 19 18