Teşvikiye Mah. Teşvikiye Cad. No:16 Kat:2
Zayıflatma

ŞEKİLLENDİREREK BİÇİMLENDİREREK ZAYIFLATMA ; LipoSculpture

Klasik zayıflama programlarından farklı olarak ;

Vücudun kontürü,şekillenmesi, bölge cildinin sıkılaşması da hedeflenir
Bu amaçla bölge üzerine yaptığımız tıbbi işlemlerle eriyen yağ sayesinde vücud estetik olarak BİÇİMLENDİRİLDİĞİNDEN bu yönteme “Yağ heykeltraşlığı” (LipoSculpture) da denilir .
Vücutla barışık ,fizyolojik tıbbi yöntemler kullanılır.Bu amaçla Multipola Radyofrekan,Elektro Manyetik Pulsed, Vakum özelliklerini birarada bulunduran Venuce Legacy.ile Ortalama 6 – 8 haftalık bir sürede 8-10 seans işlem gerçekleşir, her bir seans 30 – 90 dakika sürer
Sağlık Bakanlığı’nın onayladığı ilaçlar dışında herhangi bir ilaç/teknik  kullanılmaz .

 

Uzman Ekibimize Hemen Ulaşın 

0532 322 19 18

 

Diğer zayıflama yöntemlerinden farkı nedir ?
1-Diyet / Akupunktur vb. diğer zayıflama yöntemlerinden en önemli farkı ; Nereden – Ne kadar zayıflanacağına vücud değil Doktor ve hasta birlikte karar verir. Nereye ne kadar uygulama yaparsa oradaki yağlar o kadar erir.
2- Zayıflama sürecinde göz altlarında çökme ya da çukurlaşma oluşmaz.Göğüslerde zayıflama olmaz.
3-Kullandığımız yöntemlerde Sağlıklı Beslenme dışında herhangi bir diyet listesi düzenlenmez
4-Yağların düzenli erimesi sebebiyle açlık duygusu neredeyse yaşanmaz.
5-Kaslardan ya da Vücud Suyundan Kilo verdirilmez. Aksine Kasları güçlendirici programlar sayesinde kas kitlesinde gerektiği kadar artış sağlanır bu da kolay kalori harcamanın kilo verebilmenin imkanını sağlar ayrıca kemik kitlesinin de daha güçlü olmasını teşvik ederek kemik erimelerinin (osteoporoz) de önüne geçer.
6-Vücudun enerji harcama prensipleri konusunda seanslar içinde doktor tarafından eğitimler verilir.Yağlanma mekanizmalarını bilen hastalarımız, bizden sonra neyi fazla kaçırdıysa nasıl telafi edeceğini öğrenir. 7- Tedavi bitiminde herhangi bir dengesiz yağ dağılımı olmaz, herhangi bir iz kalmaz ,
7-Deride gevşeme olmaz.

Ameliyatsız Bölgesel-Biçimlendirerek Zayıflatma; Klasik zayıflama programlarından farklı olarak ; yağlar üzerine yaptığımız tıbbi işlemlerle eriyen yağ sayesinde vücud estetik olarak BİÇİMLENDİRİLDİĞİNDEN bu yönteme “Yağ heykeltraşlığı” (LipoSculpture) da denilir . Vücutla barışık ,fizyolojik tıbbi yöntemler kullanılır.Bu amaçla Aqualyx, Venuce Legacy.Karboksi terapia Ortalama 6 – 8 haftalık bir sürede işlemler gerçekleşir, her bir seans 1-1,5 ile 2 saat süren farklı tıbbi işlemlerden oluşur, ortalama 18 seans uygulama yapılır. Sağlık Bakanlığı’nın onayladığı ilaçlar dışında herhangi bir ilaç kullanılmaz Diğer zayıflama yöntemlerinden farkı nedir ? 1-Diyet / Akupunktur vb. diğer zayıflama yöntemlerinden en önemli farkı ; Nereden – Ne kadar zayıflanacağına vücud değil Doktor karar verir. Nereye ne kadar uygulama yaparsa oradaki yağlar o kadar erir. 2-Göz altlarında çökme ya da çukurlaşma oluşmaz.Göğüslerde zayıflama olmaz. 3-Kullandığımız yöntemlerde Sağlıklı Beslenme dışında herhangi bir diyet listesi düzenlenmez 4-Yağların düzenli erimesi sebebiyle açlık duygusu neredeyse yaşanmaz. 5-Kaslardan ya da Vücud Suyundan Kilo verdirilmez. Aksine Kasları güçlendirici programlar sayesinde kas kitlesinde gerektiği kadar artış sağlanır bu da kolay kalori harcamanın kilo verebilmenin imkanını sağlar ayrıca kemik kitlesinin de daha güçlü olmasını teşvik ederek kemik erimelerinin (osteoporoz) de önüne geçer. 6-Vücudun enerji harcama prensipleri konusunda seanslar içinde doktor tarafından eğitimler verilir.Yağlanma mekanizmalarını bilen hastalarımız, bizden sonra neyi fazla kaçırdıysa nasıl telafi edeceğini öğrenir. 7- Tedavi bitiminde herhangi bir dengesiz yağ dağılımı olmaz, herhangi bir iz kalmaz ,deride gevşeme olmaz.

Dr.Yavuz TUNÇ ,MD