Teşvikiye Mah. Teşvikiye Cad. No:16 Kat:2
Ameliyatsız Gözkapağı Estetiği

Plexr ameliyatsız Göz Kapağı estetiği – kırışıklık ve ben tedavileri

Göz kapakları zaman geçtikçe elastikiyetini kaybederek ve sünerek kırışmaya ve yığılmaya başlayarak aşağıya doğru baskı oluşturup görme açısını bile bozacak dereceye sarkabilir. Bu, estetik görüntünün yanı sıra sağlığı ve bazı diğer durumları etkileyecek bir biçimde rahatsız edici olabilir. Bu sarkmayı önlemek için bazı çözümler mevcuttur. Bu çözümlerin bir çoğu ameliyat gerektirdiğinden bir çok insan daha sonrasında iz veya başka durumlardan çekindikleri için ameliyatlı bu işlemleri yaptırmak istememektedir.

 

Uzman Ekibimize Hemen Ulaşın 

0532 322 19 18

 

Ameliyatsız göz kapağı estetiği bu gibi durumlarda önemli hale gelmektedir. Çünkü ameliyat gerektirmeyen bir yöntemdir ve günümüzde bir çok insan tarafından tercih edilmekte aynı zamanda oldukça da verimli sonuçların elde edilmesini sağlamaktadır. Bu çözümden verimli sonuçlar alındıktan sonra da müşteri yoğunluğu daha fazlalaşmaya başlamıştır. Bu müşteri yoğunluğu ameliyatsız göz kapağı estetiği işleminin daha fazla tercih edilmesine sebep olmaktadır. 

Genel olarak göz kenarlarında sıklık ile meydana gelen kaz ayakları ve alt göz kapaklarındaki düz doku güçsüzlüklerine bağlı torbalaşma ve kırışmalar plexr plazma tekniği ile kolaylık ve güvenle tedavi edilebilmektedir.

Aynı şekilde dudak üstü sigara çizgilerine getirdiği çözüm kayda değerdir.Yine kulak önü katlantılar, yüzdeki kalınlaşmış katlantılar da tedavi edilebilir. Bu tedavinin en büyük olumlu yönlerinden bir tanesi herhangi bir ameliyat izine sebep olamamasıdır. Bu nedenle insanlar oldukça fazla tercih etmektedirler. Ameliyatsız göz kapağı estetiği yaptırmak istiyorsanız öncelikle bunun için kesin bir karar vermeniz gerekmektedir. 

Ciltteki et benleri, benler, yaşlılık lekeleri, güneş lekeleri, çiller plexr plazma ile çoğu kez tek seansta çözüme ulaşabilmektedir. Bu kadar kısa zamanda ve kolay biçimde sonuca ulaşılmasının sebebi tamamen kaliteli bir çalışma yapılmasıdır. 

Non Ablative ve ameliyatsız göz kapağı estetiğitedavi imkanı sunan bu sistem ile ilgili detaylar için www.plexr.com.tr  www.gmv.international a bakılabilir.

PLEXR, plazma enerjisini oluşturarak etkisini gösterir. Bu kendine özgü patentli bir teknolojidir ve kullanıldığı tedavilerde lazerlerden ya da radyofrekans koter sistemlerinden oldukça fazla üstündür. Cihaz başlığının ucu dokuya temas ettiği ve sağladığı anda PLexr plazma enerji arkı durur ve etkisini ciltte yarık (ablasyon) açmadan gösterir.Isı etkisiyle cildin en yüzey tabakası noktasal temaslar anında yanarak uçar (sublimasyon) ,katlantı ve fazlalıkları adeta uçururken yara üstünde de yarayı koruyan bir kabuk tam bu esnada  oluşur:

Böylelikle, hem çevredeki tüm dokulara istenmeyen miktarlarda ısı iletiminin önüne geçer hem de anında yara iyileşmesi hemen o anda oluşan kabuk sayesinde başlar ve tıbbi pansuman ihtiyaç da kalmamış olur.

Plexr Plazma enerjisini taklit eden cihazların sahtekarlıklarını anlamak oldukça kolaydır.Gerçek plazma enerjisi ark üretebilmesi için atmosferdeki iyonlara ihtiyacı oldugundan cihazın başlığındaki metal uç cilde temas ettiği anda bu hava boşluğu atmosfer kalmadığı için plazma arkı-alev-enerji oluşamaz söner.Dolayısıyla taklit cihazlar bunu başaramazlar ve cilde temas edildiği halde dahi enerjiyi cilde aktarmaya devam ederler çünkü plazmayla yakından uzaktan alakaları yoktur.Bilinen basit koter cihazlarıyla bunu yapmaya kalkan cihazlar dokuyu plazma enerjisindeki hassasiyetle koruyamazlar ve kontrolsüz yanmalara ve lekelenmelere sebebiyet verirler..

“Plexr Non Ablative Cerrahi”, üç madde ile açıklanabilir:

İlk olarak, Plexr ile cilt arasındaki alanda bulunan potansiyel farkı. İkinci olarak, havada bulunan gazların iyonizasyonu (Plazmanın oluşumu). Üçüncü olarak, ısıyı diğer dokulara iletmeden, tedavi edilen dokuların süblimasyonu (katıdan direkt gaz haline geçiş).

Ameliyatsız göz kapağı estetiği uygulamalarımız için iletişimden bize ulaşabilirsiniz.

 

PLEXR PLAZMA UYGULAMA ALANLARI

 

 • Blefaroplasti (Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği)
 • Göz Altı ve Göz Çevresi Sıkılaştırma
 • Dudak Üstü Çizgiler
 • Yüz ve Vücut Sıkılaştırma
 • Leke Tedavisi
 • Karın Bölgesi Sıkılaştırma
 • Akne Tedavisi(aktif)
 • Fibrom, Ben, Siğil, Keloid, Ksantelazma, Discheratoma Tedavisi
 • Her Renkte Dövmenin Çıkarılması
 • Akne ve Diğer Nedenlerden Kaynaklanan Skarların Düzeltilmesi
 • Dilate Periumbilikal Çizgilerin Tedavisi
 • Stria (çatlak) Tedavisi

ÖNCESİ & SONRASI FOTOĞRAFLAR

VIDEO