Teşvikiye Mah. Teşvikiye Cad. No:16 Kat:2

acısız lazer epilasyon

Lazer epilasyon ülkemizde özellikle son dönemlerde oldukça fazla yapılan ve yaptırılan işlemlerden bir tanesidir. Vücuttaki tüylerden kurtulmanın aslında bir çok yöntemi vardır. Ağda, jilet, tüy dökücü ve benzeri malzemeler ile vücudunuzdaki tüylerden kurtulabilirsiniz. Fakat bunlar her zaman için geçici işlemlerdir.

 

Uzman Ekibimize Hemen Ulaşın 

0532 322 19 18

ACISIZ LAZER EPİLASYON

Lazer epilasyon yaptırmak isteyen her insanın düşünceleri arasında acı ve ağrı hissedecek miyim sorusu mutlaka vardır. Fakat geliştirilen yeni teknolojik makinalar ve malzemeler ile birlikte acısız lazer epilasyon dönemi başlamıştır. Acısız lazer epilasyon için kullanılan malzemeler ve makineler ile işlemler yapılırken en ufak bir acı veya ağrı hissetmeniz mümkün değildir. Bu da lzer epilasyon adına korkuları ortadan kaldırmaktadır.

Acısız lazer epilasyon yaptırmak için öncelikle muayene olmanız gerekmektedir. Bazı durumlara sahip insanların lazer epilasyon olması mümkün değildir. Bu nedenle muayene olunmalı ve bunun sonuçları ile alakalı bir belge gerekmektedir.

Acısız lazer epilasyon diğer epilasyonlar ile aynıdır. Tek farkı acısız olması ve acı hissettirmemesidir. Bazı kıl türlerine sahip insanlar da lazer epilasyon yaptıramazlar. Çok açık renk tüylere sahip insanların üzerinde lazer epilasyonun bir etkisi yoktur. Bu nedenle kıl kökleri daha kalın olan insanlar için lazer epilasyon daha uygundur.

LAZER EPİLASYON FİYATLARI

Acısız lazer epilasyon fiyatları genel olarak hangi bölgenize yaptıracağınız ile ilgilidir. Bikini bölgesinin maliyeti daha az olur iken bacak gibi bölgelerin maliyeti daha yüksek olmaktadır. Seanstan seansa yapılan bir uygulamadır. Öncelikle nerenize yaptıracağınıza bağlı olduğu için ilk önce bunu belirlemelisiniz. Belirledikten sonra kaç seans hizmet alacağınız da ortaya çıkacaktır.

Acısız lazer epilasyon konusunda Medisima oldukça titiz çalışan bir firmadır. Uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Siz de hizmet almak istiyorsanız ve ayrıntılı bilgi istiyorsanız ilgili telefon numaralarımızdan bizlere ulaşıp bilgi alabilirsiniz.